ارسال رایگان کتاب

ارسال رایگان کتاب در فروشگاه اینترنتی آسیابوک!

ارسال رایگان کتاب
ارسال رایگان کتاب

یکی از دغدغه های خریداران کتاب از فروشگاه های اینترنتی کتاب، هزینه ارسال کتاب باشد. شما برای خرید کتاب باید مبلغی علاوه بر هزینه کتاب بپردازید که این باعث می شود شما از خرید کتاب مورد نظر خود صرف نظر کرده و به صورت حضوری کتاب خود را خریداری فرمایید.

یکی از ویژگی هایی منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی کتاب آسیابوک، ارسال رایگان کتاب است. شما دیگر نیاز نیست بابت ارسال کتاب خود ، وجه اضافی بپردازید و تنها با پرداخت هزینۀ اصلی کتاب، می توانید کتاب خود را دریافت کنید. به جرأت می توانیم بگوییم که بزرگترین امتیاز آسیابوک علاوه بر تخفیف های ویژه ای که در ایام خاص سال دارد، ارسال رایگان کتاب است به طوری که در کمتر بانک کتابی می توان این مورد را مشاهده کرد

شرایط و نحوه ارسال کتاب

چه سفارشاتی شامل ارسال رایگان کتاب می باشد؟

ارسال کتاب برای مشتریان ساکن شهر تهران کاملا رایگان بوده و بدون محدودیت قیمت می توانید خرید خود را انجام دهید. برای شهرستانی ها عزیز نیز، خرید های بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و وجهی بابت ارسال کتاب پرداخت نخواهید کرد؛ در غیر این صورت هزینه ای جهت ارسال کتاب در قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

ارسال کتاب به چه صورتی انجام می شود؟

برای ساکنین شهر تهران، سفارشات همان روز مابین ساعات 18 الی 22 توسط پیک موتوری به صورت رایگان ارسال می شود. برای دیگر شهرها و استان ها نیز از زمان فاکتور شدن سفارش و تأیید پرداخت آن، کتاب (های) مورد نظر بین 1 الی 2 روز کاری (بستگی به نوع کتاب) به پست تحویل داده می شود.

سفارشات طی چه مدتی به دستم خواهد رسید؟

سفارشات با پست پیشتاز ظرف 1 الی 2 روز کاری و با پست سفارشی ظرف 3 تا 5 روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید. بعد از ارسال مرسوله، مسئولیت آن بر عهده پست جمهوری اسلامی ایران بوده و آسیابوک هیچ عملی نمی تواند بر روی آن انجام دهد.

آیا ارسال کتاب با پست پیشتاز نیز انجام می شود؟

بله

آیا ممکن است ارسال کتاب با تأخیر انجام شود؟

با توجه به اینکه حجم بالایی از کتاب در فروشگاه اینترنتی کتاب آسیابوک وجود داشته و به روزرسانی برخی از کتاب ها خصوصاً دانشگاهی با تأخیر انجام می شود، ممکن است چاپ کتاب موردنظرتان به اتمام رسیده و یا زیرچاپ باشد. در این صورت ممکن است فرایند ارسال کتاب به تأخیر بیافتد.