• فروش دوازدهم
diamond

ضمانت اصل بودن کالا

coin-icon

تضمین بهترین قیمت

wallet

پـرداخـت در مـحل

phone-call

مشاوره رایگان خرید کتاب

placeholder

ارسال کتاب به کل کشور

clock

تحویل اکسپرس و سریع

خرید کتاب

یکی از مهمترین مسائلی که امروزه ذهن خیلی از کاربران اینترنتی اهل مطالعه و به خصوص قشر دانشجویان و محصلین این مرز و بوم را درگیر نموده است ، مسئله خرید کتاب میباشد . این مژده را به شما میدهیم که زین پس میتوانید با امکاناتی که آسیابوک به صورت اینترنتی برای خرید اینترنتی کتاب ، ترتیب داده است نسبت به خرید کتاب مورد نیاز خود اقدام نموده و آسوده باشید .

بانک کتاب

اگر کتاب خوان باشید و اهل مطالعه باشید با واژه بانک کتاب آشنا هستید اما در اصل بانک کتاب چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا بانک کتاب مجازی هم وجود دارد؟خب بانک کتاب معمولا به مکانی گفته میشود که دارای تعداد زیادی کتاب باشد و یک بانک کتاب باید هر کتابی را در هر زمینه ای داشه باشد .خب بانک کتاب مجازی هم وجود دارد و نیازی نیست که شما حتما به یک فروشگاه کتاب مراجعه کنید.

بانک کتاب مجازی

در حقیقت بانک کتاب مجازی همان فروشگاه آنلاین میباشد که در دنیای وب وجود دارد و میتوان به راحتی کتاب مورد نظر را در داخل آن یافت و خریداری کرد و در کمترین زمان ممکن هم آنرا تحویل گرفت یکی از مهمترین ویژگی های یک بانک کتاب آنلاین و مجازی امکان بررسی و انتخاب راحت میباشد وقتی که شما وارد یم فروشگاه اینترنتی کتاب میشوید میتوانید ساعت ها در آن چرخ بزنید بدون اینکه مزاحم کسی شوید اما در فروشگاه نمیتوانید مثلا بیشتر از 15 دقیقه بمانید و باید هر چه سریعتر کتاب خود را انتخاب و خریداری کنید.

بانک کتاب آنلاین

با این اوصاف به ویژگی مثبت بانک کتاب آنلاین پی میبریم. اما بانک کتاب صرفا فقط داشتن کتاب های متعدد نیست مشتری مداری در بانک کتاب حرف اول را میزند چه آنلاین و مجازی و چه حضوری و فروشگاه.برخورد پرسنل در یک فروشگاه بانک کتاب حرف اول را میزند و روی خوش پرسنل است که باعث میشود مشتری راغب به خرید شود اما بانک کتاب مجازی به گونه ای دیگر است مثلا برای جذب کاربر و مشتری بیشتر برای وب سایت بانک کتاب باید استایل و ظاهر گرافیکی خوبی را برای سایت بانک کتاب استفاده کنید تا به قولی کاربر پسند باشد مشتری وقتی وارد سایت شما میشود تا از بانک کتاب شما خرید کند باید با متون و عکس ها زیبا بربخورد و نباید سایت برای وی خسته کننده باشد سرعت سایت باید بالا باشد و سریعا پس از وارد شدن سایت به صورت کاملا لود شود.

مهمترین ویژگیهای یک بانک کتاب خوب و کاربر پستند چیست؟

در غیر اینصورت کاربر سریعا سایت را میبندد و به سراغ یک بانک کتاب دیگر میرود.نکته مهمی که یک بانک کتاب باید داشته باشد موجودی آن است در واقع وقتی مشتری یک کتاب را به سید خرید خود اضافه میکند باید در انبار موجود باشد در غیر اینصورت کاربر نا امید میشود.قیمت کتاب هم در بانک کتاب بسیار مهم میباشد اصولا یک کتاب در یک وب سایت باید ارزانتر از فروشگاه باشد و هزینه ارسال هم باید معقول باشد در غیر اینصورت هیچکس از بانک کتاب شما چیزی خریداری نمیکند .ارائه تخفیفات ویژه به خصوص در سال تحصیلی میتواند راهکاری برای افزایش فروش بانک کتاب باشد.

مشتریان بانک کتاب:

چون همه مشتریان و کاربران به دنبال تخفیفات و قیمت های پائینتر هستند و اغلب اوقات از بانک کتابی خرید خود را انجام میدهند که ارزانتر باشد و تخفیف واقعی بدهد نه لفظی و الکی.برای داشتن یک بانک کتا خوب باید در هر حوزه ای چه درسی و چه غیر درسی کتاب داشته باشید به قول معروف از شیر مرغ تا جون آدمیزاد را باید در بانک کتاب خود داشته باشید تا وقتی مشتری یک لفظی را می آید سریعا کتاب را به وی بفروشید.وقتی که صحبت از بانک کتاب میشود همه به این فکر هستند که وقتی شما لقب بانک را به فروشگاه کتاب خود نسبت میدهید باید همه نوع کتاب را در آن داشته باشید وگرنه صفت الکی را روی هر بانک کتابی میشود گذاشت.

بانک سرشار از کتاب

در عمل باید بانک کتاب شما سرشار باشد تا بتوانید از فروش بالایی برخوردار باشید و بتوانید مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید توجه داشته باشید که ارائه قیمت های هرچه بیشتر رقابتی میتواند تاثیر مثبت و چشمگیری را در افرایش فروش موجودی بانک کتاب شما داشته باشد امیدواریم که این مقاله به شما در مورد بانک کتاب و مزیت ها و ویژگی ها آن کمک شایانی کرده باشد و بتوانید از این توصیه ها در بانک کتاب خود استفاده خود.در حقیقت بانک کتاب نباید شعار باشد آنرا به حقیقت تبدیل کنید تا در این مسیر به موفقیت کامل برسید.

ارسال کتاب

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با خریدن کتاب مشکل دارید و نمیتوانید به فروشگاه مراجعه کنید و یا برایتان سخت است پس تا آخر با ما همراه باشید و گوش فرا دهید تا راه حل را به شما نشان دهیم و بگوییم که چگونه میتوانید کتابتان را در هر جائی که دلتان خواست تحویل بگیرید و لذت مطالعه از آن را ببرید.

ارسال سریع کتاب ها برای مشتریان

یکی از معضلاتی که همه افراد دارند نحوه دریافت کتاب است و از این موضوع گلمه مند هستند که کتابی را که خریداری کرده اند را چگونه به راحتی و سریع دریافت کنند خب معمولا دریافت کتاب از فروشگاه و ارسال آن و تحویل دادن کتاب به صاحب آن بر عهده اداره پست است اما اگر شما در تهران هم باشید باز شاید دو یا سه روز معطل دریافت کتاب خودتان باشید و از این موضوع هم گله مند باشید که با وجود ساکن بودن در تهران باز هم درگیر معطلی و علافی باشید.

راه حل ارسال سریع کتاب ها برای مشتریان

خب راه حل دیگر به جز اداره پست ارسال کتاب توسط پیک موتوری و یا آژانس میباشد که در کمترین زمان ممکن میتوانید کتابتان را در محل زندگی و یا محل کار خود تحویل بگیرید وقتی صحبت از ارسال کتاب توسط پیک میشود خب مسلما در عرض دو یا سه ساعت باید بسته به دست شما برسد ولی خب هزینه پیک موتوری و آژانس قابل قیاس با پست نیست و شاید ده برابر آن شما باید پول بپردازید.از زمانی که فروش آنلاین کتاب نسبت به فروش حضوری بیشتر شد ارسال کتاب تازه روی کار آمد و همه خریداران خواهان این شدند که کتاب را در هرجائی که دوست دارند تحویل بگیرند بنابراین فروشندگان کتاب هم سعی کردند که روش های ارسال کتاب را کمی متحول تر کنند و این امر را سریعتر انجام دهند چون معمولا مشتریان و کاربران فروشگاه های اینترنتی دانشجویان و دانش آموزان میباشند و نیاز مبرمی را به کتاب دارند و هر چه سریعتر باید کتاب به دست آنها برسد خب مغازه های فروش کتاب آمدند و چندین روش ارسال کتاب را به مشتریان خود ارائه دادند و کاربر و مشتری هر کدام را که خواست فروشگاه از آن طریق کتاب را ارسال کند.

روش های قدیمی ارسال:

روش ابتدایی و قدیمی ارسال کتاب بهره گیری از اداره پست میباشد چون مقرون به صرفه ترین و قدیمی ترین راه برای ارسال کتاب است و اغلب مشتریان از طریق پست کتاب ها را تحویل میگیرند خب همین اداره پست آمد و روش های زیادی را برای ارسال کتاب ارائه داد و تحت عنوان پست پیشتاز و پست اکسپرس و پست سفارشی آنها را نامید و برای هر روش قیمت گذاری کرد تا مشتری به انتخاب خود بتواند یکی از آنها را برگزیند روش جدید پست هم تیپاکس است که طرفدار زیادی دارد علاوه بر اداره پست گفتیم که پیک ها هم میتوانند کتاب شما را تحویل دهند.

قوانین کلی ارسال کتاب که در همه بانک های کتاب معمولا یکسان است.

اما همه فروشگاه های کتاب یک قانون متحدالشکل را برای خود در نظر گرفته اند و آن هم ارسال رایگان کتاب در خرید های بالای 50 هزار تومان میباشد خب مسلما یک فردی که حدود 200 هزار تومان کتاب خریده است دیگر نباید مبلغی را جهت ارسال کتاب بپردازد و میتواند از این خدمات ویژه بانک کتاب عبادی استفاده کند حالا اگر خرید شما کمتر از 50 هزار تومان بود داستان از چه قرار است ؟

هزینه هایی که خدمات ارسال کتاب برای شما خواهد داشت:

خب شما باید مبلغ کمی را به ادراه پست جهت ارسال کتاب بپردازید البته اگر بخواهید پیک موتوری هم میتواند برای شما بیاورد اما هزینه بیشتری را برای شما دربر دارد و کلا بنا به درخواست خودتان است میتوانید از هر طریقی که دلتان میخواهد کتابتان را دریافت کنید جدا از نحوه ارسال کتاب نحوه پرداخت آن است دو راه دارید اول اینکه پس از انتخاب کتاب و افزودن به سبد خرید به درگاه اینترنتی پرداخت متصل شود و آنلاین وجه را پرداخت کنید و یا اینکه پس از تحویل گرفتن کتاب در محل وجه را به مامور پست و یا راننده و پیک موتوری بپردازید.

جدیدترین کتاب ها

حراج!
تاریخ جامع کنکور خیلی سبز
حراج!
کتاب فارسی پایه کنکور مهروماه
حراج!
جمع و تفریق سریع لقمه مهروماه

محصولات پرفروش

حراج!
فارسی دهم موضوعی الگو

فارسی دهم موضوعی الگو

۳۵,۰۰۰ تومان ۲۸,۰۰۰ تومان
حراج!
کنکوریوم رشته تجربی مهروماه
ناموجــود

جدیدترین نوشته ها

درود ، در مقاله خرید کتاب فاگوزیست دهم قصد داریم تا اشاره ای داشته باشیم به قسمتی از خلاصه عنوان کتاب فاگوزیست دهم و آشنایی بیشتر هر چه تمام تر شما عزیزان با این کتاب . همانطور که مستحضر هستید کتاب فاگوزیست دهم یکی از پر طرفدارترین کتاب های درسی در مقطع دهم بوده و مورد استفاده قرار میگیرد ، از این روی شما عزیزان برای خرید کتاب فاگوزیست دهم میتوانید از طریق لینک ذیل در پایان مطلب خرید کتاب فاگوزیست دهم استفاده نمایید . پروانه مونارك یا همان پروانه ملکه، جانورى است از دسته حشرات که در دوره ى زندگى خودش به چند شکل دیده مى شود. مثلا در دوران نوزادى به صورت کرمى شکل است و در دوران بلوغ به صورت پروانه مى باشد. توجه داشته باشید که گفتم کرمى شکل! نه اینکه کرم باشه ها! این حشرهى شگفتانگیز! در دوران نوزادى از برگ هاى یک گیاه خاصى تغذیه مى کند
0
خرید کتاب دانشگاهی امروزه خرید کتاب و مخصوصا خرید کتاب دانشگاهی یکی از مهمترین موضوعاتی میباشد که در سطح اینترنت و در دسته بندی خرید کتاب سرچ و جستجو میشود ، چرا چون دانشگاه نسبت سایر مقاطع تحصیلی از تنوع رشته ها و دسته بندی کتب های بیشتری برخوردار میباشد و شما عزیزان برای خرید کتاب در این مقطع میبایست به مرجع و بانک کتابی مراجعه کنید که واقعا بتواند آرشیو و بانک کاملی را ارائه نماید . این نوید را به شما میدهیم که بانک کتاب آسیابوک ارائه دهنده انواع کتاب دانشگاهی و …. در زمینه های مختلف بوده و میتوانید به راحتی نسبت به خرید کتاب دانشگاهی خود در هر زمینه ای اقدام نموده و به سادگی از سرویس ارسال رایگان کتاب آسیابوک استفاده کنید . همانطور که مستحضر هستید خرید کتاب دانشگاهی محدود به رشته خاصی نبوده و آسیابوک در تمام دسته بندی های زیر آماده دریافت
0
بانک کتاب آسیابوک خب همانطور که میدانید بانک کتاب  به مجموعه و یا پایگاهی گفته میشود که در تمام دسته بندی های درسی و غیر درسی فعالیت داشته و دارای آرشیو کامل و جامعی باشد ، یعنی زمانی که صحبت از بانک کتاب میشود نباید به یک دسته بندی مشخص توجه داشت بلکه مرجعی را میتوان به صورت واقعی به عنوان یک بانک کتاب شناخت که واقعا کامل و بی نقص باشد . بانک کتاب آسیابوک از زمانی که شروع به فعالیت در زمینه خرید اینترنتی کتاب نموده است سع بر این داشته تا هر روز نسبت به بروز رسانی بانک کتاب خود اقدام نموده و روند خرید اینترنتی کتاب را برای شما عزیزان ساده تر نماید . بانک کتاب آسیابوک با ارائه کلیه کتاب های مختلف دانشگاهی  و کمک درسی در رده های مختلف ، این امکان را بوجود آورده است تا شما عزیزان به راحتی نسبت به خرید
0
خرید کتاب درسی خرید کتاب درسی همیشه یکی از مسئله های نگران کننده ای میباشد که والدین و همچنین دانشجویان ، دانش آموزان را نگران و ذهن آن ها را از بابت تهیه و خرید آن مشغول میکند ، در اینجا اشاره ای میکنیم که آسان تر شدن خرید کتاب درسی در بانک کتاب آسیابوک که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهد نمود . ابتدا همانطور که مستحضر هستید ، کتاب درسی محدود به شاخه  و یا رده خاصی نمیباشد و در تمامی رده های درسی و سنی کتاب های درسی گوناگونی در بازار موجود میباشد که وقتی تصمیم به خرید اینترنتی کتاب درسی دارید ، میبایست بانک کتاب ای را انتخاب بفرمایید که تمامی این موارد را دارا بوده و اطمینان از تکمیل بودن آن داشته باشید ، به عنوان مثال برای اشاره به دسته بندی برخی از این شاخه های کتاب های درسی میتوان به :
0
عرض ادب و احترام ، در مقاله خرید کتاب قصد داریم تا اشاره ای داشته باشیم به کلیه نکاتی که میتواند ما را تا بهترین انتخاب در این زمینه یاری نماید . همانطور که مستحضر هستید خریدن کتاب یکی از الهام بخش ترین و آرامبخش ترین کارهایی که مخصوصا در کشور ها اروپایی و آمریکایی به آن توجه ویژه ای میشود ، خرید کتاب میباشد و کلیه کشور های درجه یک در سطح بین الملل همیشه نگاه خاص و ویژه ای نسبت به این موضوع و مرجع هایی که تحت عنوان بانک کتاب معرفی میشوند داشته اند . حال در این میان شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، در کشور ما ، ایران نیز هستند مراجعی که نسبت به فروش کتاب اقداماتی را انجام داده اند و سع بر این بوده است که خرید کتاب برای شما عزیزان ساده تر و ساده تر شود ، به شکلی که شما با حضور
0
همانطور که مستحضر هستید ، کتب درسی به کتاب هایی گفته میشود که به صورت خاص و اختصاصی در یک موضوع خاص نوشته شده و برای مخاطبین خاص طراحی و نوشته میشود ، این به چه معناست  ؟ بدان معنا که کتب درسی در واقع مجموعه و یا گنجینه ای از اسرار و کلید های کاربردی ویژه مربوط به دروسی میباشند که در آن کتاب تدریس شده است . کتب درسی معمولا بنا به درخواست ارگان های آموزشی کشور و یا آموزشگاه هایی که در زمینه های مختلف فعالیت میکنند چاپ و انتشار داده میشود . حال در این میان بعضی از کتب درسی نیز هستند که در همه جای شهر موجود نبوده و شما عزیزان برای تهیه اینگونه کتب های درسی میبایست نسبت به جست و جو در شهر اقدام بفرمایید . آسیا بوک با تدابیر و سیاست های فروشی که در این زمینه در نظر دارد ، تصمیم بر
0

مجوز های فروشگاه

فروشگاه اینترنتی آسیا بوک یکی از مراجع رسمی و کامل بانک کتاب در زمینه خرید کتاب و خرید اینترنتی کتاب بوده و همه روزه سع بر تکمیل این بانک کتاب خواهد داشت .

لذا یکی از مهمترین خواسته ها و حائز اهمیت ترین مسائلی که در آسیابوک توجه ویژه ای به آن میشود ، مسئله ارسال کتاب میباشد که این اطمینان را به شما بدهیم ، تا آخرین مرحله خرید اینترنتی کتاب با شما خواهیم بود .

شاید برایتان سوال باشد که آیا آسیا بوک تنها بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی کتاب درسی بوده و در زمینه های دیگر فعالیتی ندارد ؟ در پاسخ به این سوال اینگونه بایست بگوییم که آسیا بوک در سال 1396 کار خود را با مدیریت احسان عبادی در عرصه فروش و توزیع کتاب های درسی ، کمک درسی ، دانشگاهی ، کتب درسی ،زبان و… شروع کرد. امروزه این فروشگاه به یکی از بزرگترین فروشگاه های کتاب ایران تبدیل شده است .

بنابرین آسیا بوک در دیگر زمینه های غیر درسی نیز آماده ارائه انواع خدمات فروش اینترنتی کتاب بوده و تا آخرین لحظه خرید اینترنتی کتاب یاری خواهیم نمود .

یکی از دگر خدمات آسیا بوک که باعث شده تاکنون آسیا بوک بی رقیب و بی همانند در عرصه خرید اینترنتی کتاب و کتب درسی فعالیت داشته باشد ، ارسال کتاب و تهیه کتاب و …. در سریع ترین زمان ممکنه بوده و این ضمانت همیشه و در همه وقت وجود داشته که پس از خرید کتاب ، محصولات شما توسط تیم فنی آسیابوک بررسی و تهیه شده ، سپس نسبت به ارسال کتاب در سریع ترین زمان اقدام خواهد شد .

خرید کتاب ، خرید اینترنتی کتاب

یکی از مهمترین مسائلی که امروزه ذهن خیلی از کاربران اینترنتی اهل مطالعه و به خصوص قشر دانشجویان و محصلین این مرز و بوم را درگیر نموده است ، مسئله خرید کتاب میباشد . این مژده را به شما میدهیم که زین پس میتوانید با امکاناتی که آسیابوک به صورت اینترنتی برای خرید اینترنتی کتاب ، ترتیب داده است نسبت به خرید کتاب مورد نیاز خود اقدام نموده و آسوده باشید .

بانک کتاب آسیابوک با تدابیر خاص و تیم متخصص در این زمینه ، خرید کتاب  را برای شما عزیزان ساده تر نموده و فرایند خرید کتاب را به صورت اینترنتی تحلیل و آرایش نموده است .

همچنین شما عزیزان اگر در فرایند خرید کتاب درسی و یا خرید کتاب های گوناگون به موارد احتمالی برخورد کردید و موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود نشدید ، میتوانید از طریق راه های ارتباطی با مسئولین بانک کتاب آسیابوک در ارتباط باشید تا کتاب برای شما تهیه و ارسال شود .

بانک کتاب

اگر کتاب خوان باشید و اهل مطالعه باشید با واژه بانک کتاب آشنا هستید اما در اصل بانک کتاب چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا بانک کتاب مجازی هم وجود دارد؟خب بانک کتاب معمولا به مکانی گفته میشود که دارای تعداد زیادی کتاب باشد و یک بانک کتاب باید هر کتابی را در هر زمینه ای داشه باشد .خب بانک کتاب مجازی هم وجود دارد و نیازی نیست که شما حتما به یک فروشگاه کتاب مراجعه کنید.

بانک کتاب مجازی

در حقیقت بانک کتاب مجازی همان فروشگاه آنلاین میباشد که در دنیای وب وجود دارد و میتوان به راحتی کتاب مورد نظر را در داخل آن یافت و خریداری کرد و در کمترین زمان ممکن هم آنرا تحویل گرفت یکی از مهمترین ویژگی های یک بانک کتاب آنلاین و مجازی امکان بررسی و انتخاب راحت میباشد وقتی که شما وارد یم فروشگاه اینترنتی کتاب میشوید میتوانید ساعت ها در آن چرخ بزنید بدون اینکه مزاحم کسی شوید اما در فروشگاه نمیتوانید مثلا بیشتر از 15 دقیقه بمانید و باید هر چه سریعتر کتاب خود را انتخاب و خریداری کنید.

بانک کتاب آنلاین

با این اوصاف به ویژگی مثبت بانک کتاب آنلاین پی میبریم. اما بانک کتاب صرفا فقط داشتن کتاب های متعدد نیست مشتری مداری در بانک کتاب حرف اول را میزند چه آنلاین و مجازی و چه حضوری و فروشگاه.برخورد پرسنل در یک فروشگاه بانک کتاب حرف اول را میزند و روی خوش پرسنل است که باعث میشود مشتری راغب به خرید شود اما بانک کتاب مجازی به گونه ای دیگر است مثلا برای جذب کاربر و مشتری بیشتر برای وب سایت بانک کتاب باید استایل و ظاهر گرافیکی خوبی را برای سایت بانک کتاب استفاده کنید تا به قولی کاربر پسند باشد مشتری وقتی وارد سایت شما میشود تا از بانک کتاب شما خرید کند باید با متون و عکس ها زیبا بربخورد و نباید سایت برای وی خسته کننده باشد سرعت سایت باید بالا باشد و سریعا پس از وارد شدن سایت به صورت کاملا لود شود.

مهمترین ویژگیهای یک بانک کتاب خوب و کاربر پستند چیست؟

در غیر اینصورت کاربر سریعا سایت را میبندد و به سراغ یک بانک کتاب دیگر میرود.نکته مهمی که یک بانک کتاب باید داشته باشد موجودی آن است در واقع وقتی مشتری یک کتاب را به سید خرید خود اضافه میکند باید در انبار موجود باشد در غیر اینصورت کاربر نا امید میشود.قیمت کتاب هم در بانک کتاب بسیار مهم میباشد اصولا یک کتاب در یک وب سایت باید ارزانتر از فروشگاه باشد و هزینه ارسال هم باید معقول باشد در غیر اینصورت هیچکس از بانک کتاب شما چیزی خریداری نمیکند .ارائه تخفیفات ویژه به خصوص در سال تحصیلی میتواند راهکاری برای افزایش فروش بانک کتاب باشد.

مشتریان بانک کتاب:

چون همه مشتریان و کاربران به دنبال تخفیفات و قیمت های پائینتر هستند و اغلب اوقات از بانک کتابی خرید خود را انجام میدهند که ارزانتر باشد و تخفیف واقعی بدهد نه لفظی و الکی.برای داشتن یک بانک کتا خوب باید در هر حوزه ای چه درسی و چه غیر درسی کتاب داشته باشید به قول معروف از شیر مرغ تا جون آدمیزاد را باید در بانک کتاب خود داشته باشید تا وقتی مشتری یک لفظی را می آید سریعا کتاب را به وی بفروشید.وقتی که صحبت از بانک کتاب میشود همه به این فکر هستند که وقتی شما لقب بانک را به فروشگاه کتاب خود نسبت میدهید باید همه نوع کتاب را در آن داشته باشید وگرنه صفت الکی را روی هر بانک کتابی میشود گذاشت.

بانک سرشار از کتاب

در عمل باید بانک کتاب شما سرشار باشد تا بتوانید از فروش بالایی برخوردار باشید و بتوانید مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید توجه داشته باشید که ارائه قیمت های هرچه بیشتر رقابتی میتواند تاثیر مثبت و چشمگیری را در افرایش فروش موجودی بانک کتاب شما داشته باشد امیدواریم که این مقاله به شما در مورد بانک کتاب و مزیت ها و ویژگی ها آن کمک شایانی کرده باشد و بتوانید از این توصیه ها در بانک کتاب خود استفاده خود.در حقیقت بانک کتاب نباید شعار باشد آنرا به حقیقت تبدیل کنید تا در این مسیر به موفقیت کامل برسید.

ارسال کتاب

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با خریدن کتاب مشکل دارید و نمیتوانید به فروشگاه مراجعه کنید و یا برایتان سخت است پس تا آخر با ما همراه باشید و گوش فرا دهید تا راه حل را به شما نشان دهیم و بگوییم که چگونه میتوانید کتابتان را در هر جائی که دلتان خواست تحویل بگیرید و لذت مطالعه از آن را ببرید.

ارسال سریع کتاب ها برای مشتریان

یکی از معضلاتی که همه افراد دارند نحوه دریافت کتاب است و از این موضوع گلمه مند هستند که کتابی را که خریداری کرده اند را چگونه به راحتی و سریع دریافت کنند خب معمولا دریافت کتاب از فروشگاه و ارسال آن و تحویل دادن کتاب به صاحب آن بر عهده اداره پست است اما اگر شما در تهران هم باشید باز شاید دو یا سه روز معطل دریافت کتاب خودتان باشید و از این موضوع هم گله مند باشید که با وجود ساکن بودن در تهران باز هم درگیر معطلی و علافی باشید.

راه حل ارسال سریع کتاب ها برای مشتریان

خب راه حل دیگر به جز اداره پست ارسال کتاب توسط پیک موتوری و یا آژانس میباشد که در کمترین زمان ممکن میتوانید کتابتان را در محل زندگی و یا محل کار خود تحویل بگیرید وقتی صحبت از ارسال کتاب توسط پیک میشود خب مسلما در عرض دو یا سه ساعت باید بسته به دست شما برسد ولی خب هزینه پیک موتوری و آژانس قابل قیاس با پست نیست و شاید ده برابر آن شما باید پول بپردازید.از زمانی که فروش آنلاین کتاب نسبت به فروش حضوری بیشتر شد ارسال کتاب تازه روی کار آمد و همه خریداران خواهان این شدند که کتاب را در هرجائی که دوست دارند تحویل بگیرند بنابراین فروشندگان کتاب هم سعی کردند که روش های ارسال کتاب را کمی متحول تر کنند و این امر را سریعتر انجام دهند چون معمولا مشتریان و کاربران فروشگاه های اینترنتی دانشجویان و دانش آموزان میباشند و نیاز مبرمی را به کتاب دارند و هر چه سریعتر باید کتاب به دست آنها برسد خب مغازه های فروش کتاب آمدند و چندین روش ارسال کتاب را به مشتریان خود ارائه دادند و کاربر و مشتری هر کدام را که خواست فروشگاه از آن طریق کتاب را ارسال کند.

روش های قدیمی ارسال:

روش ابتدایی و قدیمی ارسال کتاب بهره گیری از اداره پست میباشد چون مقرون به صرفه ترین و قدیمی ترین راه برای ارسال کتاب است و اغلب مشتریان از طریق پست کتاب ها را تحویل میگیرند خب همین اداره پست آمد و روش های زیادی را برای ارسال کتاب ارائه داد و تحت عنوان پست پیشتاز و پست اکسپرس و پست سفارشی آنها را نامید و برای هر روش قیمت گذاری کرد تا مشتری به انتخاب خود بتواند یکی از آنها را برگزیند روش جدید پست هم تیپاکس است که طرفدار زیادی دارد علاوه بر اداره پست گفتیم که پیک ها هم میتوانند کتاب شما را تحویل دهند.

قوانین کلی ارسال کتاب که در همه بانک های کتاب معمولا یکسان است.

اما همه فروشگاه های کتاب یک قانون متحدالشکل را برای خود در نظر گرفته اند و آن هم ارسال رایگان کتاب در خرید های بالای 50 هزار تومان میباشد خب مسلما یک فردی که حدود 200 هزار تومان کتاب خریده است دیگر نباید مبلغی را جهت ارسال کتاب بپردازد و میتواند از این خدمات ویژه بانک کتاب عبادی استفاده کند حالا اگر خرید شما کمتر از 50 هزار تومان بود داستان از چه قرار است ؟

هزینه هایی که خدمات ارسال کتاب برای شما خواهد داشت:

خب شما باید مبلغ کمی را به ادراه پست جهت ارسال کتاب بپردازید البته اگر بخواهید پیک موتوری هم میتواند برای شما بیاورد اما هزینه بیشتری را برای شما دربر دارد و کلا بنا به درخواست خودتان است میتوانید از هر طریقی که دلتان میخواهد کتابتان را دریافت کنید جدا از نحوه ارسال کتاب نحوه پرداخت آن است دو راه دارید اول اینکه پس از انتخاب کتاب و افزودن به سبد خرید به درگاه اینترنتی پرداخت متصل شود و آنلاین وجه را پرداخت کنید و یا اینکه پس از تحویل گرفتن کتاب در محل وجه را به مامور پست و یا راننده و پیک موتوری بپردازید.