همانطور که مستحضر هستید ، کتب درسی به کتاب هایی گفته میشود که به صورت خاص و اختصاصی در یک موضوع خاص نوشته شده و برای مخاطبین خاص طراحی و نوشته میشود ، این به چه معناست  ؟

بدان معنا که کتب درسی در واقع مجموعه و یا گنجینه ای از اسرار و کلید های کاربردی ویژه مربوط به دروسی میباشند که در آن کتاب تدریس شده است .

کتب درسی معمولا بنا به درخواست ارگان های آموزشی کشور و یا آموزشگاه هایی که در زمینه های مختلف فعالیت میکنند چاپ و انتشار داده میشود . حال در این میان بعضی از کتب درسی نیز هستند که در همه جای شهر موجود نبوده و شما عزیزان برای تهیه اینگونه کتب های درسی میبایست نسبت به جست و جو در شهر اقدام بفرمایید .

آسیا بوک با تدابیر و سیاست های فروشی که در این زمینه در نظر دارد ، تصمیم بر آن گرفته است که خرید کتب درسی را برای شما عزیزان ساده و ساده تر کند . یعنی شما به جای جستجو در شهر برای یافتن کتب های درسی مورد نظر خود، میتوانید به شکل ساده تری در وب سایت آسیا بوک به دنبال کتب مورد نظر خود باشید و ساده تر سفارش خود را ارسال نمایید و با استفاده از خدمات ارسال کتاب رایگان آسیابوک ، کتب خود را درب منزل تحویل بگیرید .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، کتب درسی ریشه در تاریخ داشته و خالی از لطف نباشد که بدانید این تاریخ باز میگردد به یونان باستان و زمانی که کتب ها در این کشور با هدف آموزش نگارش میشدند ، اما امروزه کتب های درسی تحت تاثیر صنعت و پیشرفت عظیمی که در چاپ رخ داده است قرار گرفته اند و به صورت کلی معنا کتب درسی امروزه با کتب های درسی باستان تغییر کرده است .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *