انتقال حرارت امید بابایی جهش

انتقال حرارت امید بابایی جهش9789641781516


اطلاعات محصول

نویسنده/نویسندگان

امید بابایی

ناشر

جهش

تاریخ چاپ

1397

تعداد صفحات

1015

وزن

1500

نوع چاپ

دو رنگ

قطع

رحلی

نوع جلد

شومیز

قیمت : ۱۱۰,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی : انتقال حرارت امید بابایی جهش

حالت شب

کتاب انتقال حرارت امید بابایی جهش

معرفی کتاب انتقال حرارت امید بابایی جهش :

 

قسمتی از مقدمه مؤلف درباره کتاب :

اگر عمیق تر به شیوه برگزاری آزمون های ورودی دانشگاه ها در سالیان اخیر بنگریم، در می یابیم دوران طرح سؤالاتی که تنها با حفظ انواع فرمول ها و نکته ها و بدون نیاز به اشراف بر مفهوم مورد پرسش، قابل حل باشند به پایان رسیده و تینک تنها کسانی می توانند از عهدۀ پاسخگویی به پرسش ها بر بیایند که به شکلی هدفمند و عمیق آموزش دیده و مفهوم و محتوا را به خوبی درک کرده باشند. بنابراین داوطلبین عزیزی که عزمی راسخ برای رسیدن به این هدف دارند اگر از ارتقای بار علمی آزمون ها مطلع باشند دیگر نمی توانند به مراجعی که به شیوۀ منسوخ آموزش تست زنی که صرفاً بر مبنای فرمول سازی و ذکر نکات بدون دلیل و برهان استواراند، اعتماد کنند و لذا نیاز به منبعی متفاوت را احساس می کنند.

این خلأ، نگارنده را بر آن داشت تا با نگرشی کاملاً مفهومی در شیوۀ آموزش مبحث انتقال حرارت، در کتابی که مشاهده می کنید به تشریح جامع مطالب مورد بحث با نظمی زنجیروار بپردازد و با ارائه روابط و بیان برهان های مستدل به یادگیری عمیق مباحث کمک کند. در کتاب انتقال حرارت امید بابایی جهش  برای انتقال مطالب از بیانی بسیار ساده استفاده شده است که این ویژگی، کتاب را برای طیف وسیعی از دانشجویان کاربردپذیر می نماید به طوری که مخاطبان مبتدی تر نیز با مطالعه آن می توانند خود را به زمره مدعیان ملحق کنند. لازم به توضیح است که این کتاب، صرفاً شامل تعدادی نکات پراکنده نیست بلکه متنی نظام مند است که با ساختاری صعودی مخاطب را به سوی حل مسایل دشوارتر رهنمون می سازد. همچنین انتخاب تمامی مثال ها و سؤالات موجود در متن درس فکر شده بوده به گونه ای که با خارج کردن حتی یک مثال از مجموعه، نظام موجود خدشه دار می شود.

کتاب انتقال حرارت امید بابایی جهش مجموعه ای از کلیۀ تست های مطرح شده در آزمون های سراسری و دانشگاه آزاد از سال 1369 تا کنون در رشته های مهندسی شیمی، بیوتکنولوژی، مکانیک، فرآوری و انتقال گاز، انرژی و پلیمر به انضمام تعداد قابل توجهی تست و سؤال های تألیفی می باشد؛ به طوری که نزدیک به 2000 پرسش و پاسخ را در این کتاب شاهد هستیم. نکته حائز اهمیت این است که کلیه تست ها به صورت کاملاً تشریحی پاسخ داده شده اند.

 

در ادامه می توانید صفحاتی از کتاب انتقال حرارت امید بابایی جهش را دانلود و مشاهده فرمایید.


♦ مشاهده فهرست مطالب کتاب ♦

دریافت pdf نمونه کتاب

 

 

مشخصات فنی : 9789641781516

نویسنده/نویسندگان

امید بابایی

ناشر

جهش

تاریخ چاپ

1397

تعداد صفحات

1015

وزن

1500

نوع چاپ

دو رنگ

قطع

رحلی

نوع جلد

شومیز

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “انتقال حرارت امید بابایی جهش”

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها