علوم نهم بخش زیست و زمین شناسی علامه حلی

علوم نهم بخش زیست و زمین شناسی علامه حلی9786007755259


اطلاعات محصول

نویسنده/نویسندگان

احمد آل علی, پریسا صحرانورد, زینب باقری, سارا قربانی, عباس طالبی, مهبان رحیمی فرد

ناشر

حلی

تاریخ چاپ

1396

تعداد صفحات

224

نوع چاپ

رنگی

قطع

رحلی

نوع جلد

شومیز

قیمت : 53000 تومان
تخفیف : ۱۰,۶۰۰ تومان
قیمت نهایی برای شما : ۴۲,۴۰۰ تومان

نقد و بررسی : علوم نهم بخش زیست و زمین شناسی علامه حلی

علوم نهم بخش زیست و زمین شناسی علامه حلی

خصوصیات کتاب علوم نهم بخش زیست و زمین شناسی علامه حلی نوشته احمد آل علی,زینب باقری,مهبان رحیمی فرد,پریسا صحرانورد,عباس طالبی,سارا قربانی از قبیل :

درخت دانش : در صفحه دوم هر فصل نمودار دایره ای شکلی کشیده شده که به ما کمک می کند بفهمیم در آن فصل مطالب علمی چطور درسته بندی شده و ارتباط آن ها باهم چیست در واقع این بخش نقشه ای است برای گم نشدن در موضوعات علمی.

اهداف رفتاری : زیر هر درخت دانش چند جمله نوشته شده که از اول کار معلوم کند که این فصل را میخوانیم که چه بشود.خوب است در آخر فصل هم برگردیم و ببینیم که می توانیم کارهایی را که در این بخش گفته انجام دهیم یا نه.

لغت نامه : ما دانش آموزان مستعد و متفاوت دوست داریم بتوانیم علاوه بر مطالب درسی جستجویی هم بکنیم و ببینیم در دنیا درباره موضع درسی ما چه چیزی وجود دارد. برای همین در پایان هر فصل لغات مهم با معادل انگلیسی آن آورده شده است.

پاسخگو باش : در این قسمت باید پاسخگو باشیم.پاسخگوی سوالی که پرسیده شده و انتظار می رود بعد از خواندن  درس تا آن قسمت بتوانیم با کمی فکر کردن به آن جواب دهیم.

فسفر بسوزان : شاید لازم باشد مقداری بیشتری از مغز خودمان استفاده کنیم  قدر از فسفرهای ذخیره شده را بسوزانیم سوالاتی که در بخش فسفر بسوزانید مطرح می شود فقط با خواندن مطالب درسی قابل پاسخگویی نیست و باید کمی پیش از مهمول درباره آن ها فکر کنیم.

نوبت بازی : خیلی وقت ها موضوع درسی اسا یک بازی هستند و یا می شود برای یادگرفتن آن ها از یک بازی استفاده کرد.در نوبت بازی درواقع هم درس میخوانیم و هم بازی میکنیم.

بینش : درباره برخی از قسمت ها لازم است که چیزهایی غیر از نوشته ببینیم.اگر به قسمت این کتاب در سایت سر بزنید برای هر بینش فیلم نرم افزار … هست که خوب است ببینیدش!.

جمع بندی : در انتهای فصل برای یک جمع بندی سریع می توان از این قسمت کمک گرفت البته هیچ چیز جای جمع بندی شخصی شمارو نمیگیرد و توصیه می شود در کنار این بخش خودتان نیز در انتهای فصل در یک صفحه جمع بندی کنید.

شهر فرنگ : همه چیز که کتاب و کلاس نیست.تقریبا همه ما ساعت هایی از روز را در اینترنت سر میکنیم و می شود علاوه بر سایرکارها به سایت های علمی و جذاب هم سر زد در بخش شهرفرنگ سایتی مربوط به موضوع فصل معرفی شده که توصیه مولفان بازدید از آن سایت است.


فروش این کتاب در آسیابوک آغاز شده است …
خرید اینترنتی کتاب را با آسیابوک تجربه کنید. ارسال رایگان کتاب به تمام نقاط کشور.
همچنین جهت خرید حضوری نیز می توانید به فروشگاه ما واقع در میدان انقلاب مراجعه کنید.

مشخصات فنی : 9786007755259

نویسنده/نویسندگان

احمد آل علی, پریسا صحرانورد, زینب باقری, سارا قربانی, عباس طالبی, مهبان رحیمی فرد

ناشر

حلی

تاریخ چاپ

1396

تعداد صفحات

224

نوع چاپ

رنگی

قطع

رحلی

نوع جلد

شومیز

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “علوم نهم بخش زیست و زمین شناسی علامه حلی”

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها